Stadium.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stadium.com


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Рабех: Сега аз мълчи, яде руска салата

Go down 
АвторСъобщение
Kakasho

Kakasho


Брой мнения : 14
Join date : 19.01.2010

Рабех: Сега аз мълчи, яде руска салата Empty
ПисанеЗаглавие: Рабех: Сега аз мълчи, яде руска салата   Рабех: Сега аз мълчи, яде руска салата EmptyНед Яну 24, 2010 3:17 pm

Не знам колко е вярно де Very Happy


Рабех: Сега аз мълчи, яде руска салата

19.01.2010

Футболистът на Левски Юсуф Рабех, който нададе мароканските шамари на Гонзо, даде интервю за Не!Новините, в което блесна с българския си език, сподели своята истина за съпътстващите го скандали и изрази своята подкрепа за случващото се в Хаити, като се самопредложи да кара линейките там.



Ето и интервюто:



zhelyo: Здравей, Юсуфе, как е настроението, вярно ли е, че си се бил с Гонзо?

Юсуф Рабех: Аз не бил се с Гонзо, аз бил Гонзо, но сега мълчи, големи мустаци иска продаде в Русия. Русия дава 8 милиони евро, прати факс. Факс написан с пастели. Русия богати, искам отиде там.

zhelyo: Заради водката ли искаш в Русия?

Юсуф Рабех: Да, отиде там, там кара кола, пие, няма проблем. Сега яде руска салата да се адаптира. В България хубаво, но ме арестуват, Гонзо ме удари, големи мустаци не иска повече амнистия осигурява. Иска промяна.

zhelyo: А защо не идеш в ЦСКА, там може да се адаптираш най-лесно?

Юсуф Рабех: В ЦСКА пияници, не иска. Аз спортист, аз пие с мярка. Три промила моя мярка. Аз не прекалява, аз владее себе и не лакоми се.

zhelyo: Замислял ли си се за кариера извън футбола?

Юсуф Рабех: Да, аз искам стане посланик на Уницеф. Искам кара линейки в Хаити. Да помага на хора, да спаси живот.

zhelyo: А не смяташ ли, че е по-вероятно да завиваш дюнери някъде?

Юсуф Рабех: А, не, не, аз не обича дюнер, аз обича сладко. Обича палачинки Тане и катми до подлез на НДК, аз продаде палачинки в най-лош случай, но сега отива в Русия. Айде, сега мълчи, яде руска салата.
Върнете се в началото Go down
 
Рабех: Сега аз мълчи, яде руска салата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stadium.com :: Българска Професионална Футболна Лига :: Новини-
Идете на: