Stadium.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stadium.com


 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Италия срещу Англия на клубно равнище

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
MIT@K@
Admin



Брой мнения : 134
Join date : 16.01.2010

Италия срещу Англия на клубно равнище Empty
ПисанеЗаглавие: Италия срещу Англия на клубно равнище   Италия срещу Англия на клубно равнище EmptyВто Яну 19, 2010 10:01 am

Едни от най-интересните мачове на 1/8 в ШЛ са Интер-Челси и Милан-Манчестър.Според вас как ще се развият мачовете и кои отбори ще излезнат крайни победители?



Италия срещу Англия на клубно равнище Picsrvmanutdcomuh1 Италия срещу Англия на клубно равнище Chelsea%2Bvs%2Binter
Върнете се в началото Go down
https://stadiumcom.bulgarianforum.net
Natalcheto

Natalcheto


Брой мнения : 22
Join date : 18.01.2010
Age : 34
Местожителство : Ботевград

Италия срещу Англия на клубно равнище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия срещу Англия на клубно равнище   Италия срещу Англия на клубно равнище EmptyВто Яну 19, 2010 4:14 pm

Най-интересния мач за мен Милан - Манчестър, двата ми любими отбора, но мисля, че мача ще завърши или равен, или победа за Милан.
Юнайтед са в криза в момента не им се получава играта
Върнете се в началото Go down
MIT@K@
Admin



Брой мнения : 134
Join date : 16.01.2010

Италия срещу Англия на клубно равнище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия срещу Англия на клубно равнище   Италия срещу Англия на клубно равнище EmptyВто Яну 19, 2010 7:20 pm

Най-после фен на Man да каже нещо разумно.За мен и двата мача ги зима Милан,Рони в момента е в невероятна форма.Докато др мач то си е ясно специалния пак ще гледа 1/4 по твто.
Върнете се в началото Go down
https://stadiumcom.bulgarianforum.net
Kakasho

Kakasho


Брой мнения : 14
Join date : 19.01.2010

Италия срещу Англия на клубно равнище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия срещу Англия на клубно равнище   Италия срещу Англия на клубно равнище EmptyСря Яну 20, 2010 7:22 pm

Колкото и да не им се получава играта на Ман. Ю., дори да загубят, няма да се дадат лесно... Казвам, че мача е Х, най-малко загуба за Ман. Ю
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Италия срещу Англия на клубно равнище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия срещу Англия на клубно равнище   Италия срещу Англия на клубно равнище Empty

Върнете се в началото Go down
 
Италия срещу Англия на клубно равнище
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой ще стане шампион в Англия?
» Кой ще стане шампион в Италия?
» Зимни трансфери - Серия "А", Италия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Stadium.com :: Екстри :: Прогнози-
Идете на: